У Львові судитимуть порушника, який напав на контролерок
Інцидент стався 7 червня на перехресті вулиць Стрийської та Хуторівки в обласному центрі. 43-річний чоловік вступив у конфлікт із двома контролерками ЛКП “Львівавтодор” через відсутність у нього проїзного квитка.
Встановлено, що правопорушник поводився грубо, застосовуючи нецензурну лексику. Згодом він схопив жінок за волосся та почав їх тягнути у різні боки, спричинивши їм тілесні ушкодження.
Дії зловмисника кваліфіковано за ч.1 ст.296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України. Досудове розслідування завершено, а обвинувальний акт скеровано на розгляд суду.
Тяжкість злочину
За скоєне 43-річному правопорушнику загрожує обмеження волі на строк до п’яти років. Санкція статті також передбачає штраф від 500 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців.
Зростання агресії в громадському транспорті
Цей інцидент — лише один із численних випадків проявів агресії щодо працівників громадського транспорту у Львові. Такі ситуації почастішали особливо після пандемії COVID-19, коли у пасажирів зросла напруга та нетерпимість.
Реакція влади
У міській раді наголошують на необхідності жорсткого покарання для таких правопорушників. Представники громадськості також закликають посилити заходи безпеки для контролерів і водіїв, аби запобігти подібним інцидентам у майбутньому.