Постраждалі в результаті ракетного обстрілу Львова: стан пацієнтів стабільний
Львівська міськрада повідомляє, що станом на сьогодні в медичних закладах Першого територіального медичного об’єднання Львова перебувають 7 пацієнтів, які постраждали внаслідок ракетного удару по центру міста 24 березня.
Лікування в лікарні святого Пантелеймона та готуються до виписки двоє пацієнтів, ще п’ятеро проходять лікування в лікарні святого Луки. За словами медичного директора Першого ТМО Львова Дмитра Гелюти, стан усіх пацієнтів наразі не становить загрози для життя та має позитивну динаміку.
Обстріл Львова
Нагадаємо, що 24 березня російські війська завдали ракетного удару по центральній частині Львова. Пошкоджена будівля зі спадщини ЮНЕСКО. Щонайменше двоє людей отримали важкі поранення під час прильоту безпілотника.
Загалом після обстрілу до лікарень Львова звернулося 30 осіб, з яких 29 отримали допомогу в лікарнях святого Пантелеймона і святого Луки, а ще один – в травмпункті 5-ї міської поліклініки. На стаціонарному лікуванні залишаються семеро осіб.
Реакція МЗС України
Варто зазначити, що удар по Львову викликав гостру реакцію з боку МЗС України. У відомстві розкритикували заяву ЮНЕСКО щодо цього інциденту, назвавши її недостатньою та закликавши до більш рішучих дій.
Попри трагічні події, медичні заклади Львова продовжують надавати кваліфіковану допомогу постраждалим. Стан пацієнтів, за словами лікарів, стабілізується, що дає надію на їхнє швидке одужання.