У Гданську проходить Lviv Resilience Day: Міжнародний захід з обміну досвідом відбудови міст після кризи

Нові можливості для Львова

Міський голова Львова Андрій Садовий повідомив у своєму Телеграм-каналі про низку важливих угод, які планує підписати місто в найближчі дні. Зокрема, мова йде про співпрацю у сферах медицини, освіти, енергетичної стійкості та міжнародної співпраці.

“Сьогодні маємо багато роботи. Плануємо підписати п’ять важливих угод, які стосуються медицини, освіти, енергетичної стійкості та міжнародної співпраці”, – зазначив Садовий.

Міський голова підкреслив, що ці угоди означають “нові можливості для Львова, нові партнерства і додаткові ресурси, які допоможуть місту ставати сильнішим”.

Львів — учасник Конференції з відновлення України

Окрім того, Садовий нагадав, що у Міжнародній конференції з питань відновлення України (Ukraine Recovery Conference 2026), яка відбудеться 25-26 червня у Гданську, візьмуть участь близько 5 тисяч осіб, зокрема лідери держав, представники урядів, міжнародних фінансових інституцій та бізнесу.

Ця конференція стане важливою платформою для обговорення та координації зусиль із відбудови України після повномасштабного вторгнення Росії. Участь Львова як одного з провідних міст країни, безперечно, відкриває нові можливості для залучення необхідних ресурсів та налагодження міжнародних зв’язків.

Таким чином, Львів продовжує активно шукати шляхи для зміцнення своїх позицій та підвищення стійкості в умовах війни. Підписання нових угод, а також участь у важливих міжнародних заходах, спрямовані на забезпечення довгострокового розвитку та добробуту міста.